Aktuality

Pozvánka na diskuzi k regeneraci sídliště Lochotín

7. listopadu 2017 od 17.30 hodin v aule Gymnázia Františka Křižíka a ZŠ, Sokolovská 54, Plzeň proběhne diskuze k architektonickému návrhu regenerace sídliště Lochotín.

Veřejné setkání k centru města ve Starém Plzenci Veřejné setkání k centru města ve Starém Plzenci

Pozvánka na Veřejné setkání 18. března 2017 k připravované architektonické soutěži na Smetanovu ulici ve Starém Plzenci.

Krajská konference-  Sociální bydlení v Plzeňském kraji Krajská konference- Sociální bydlení v Plzeňském kraji

Dne 28. 2. 2017 proběhla krajská konference na téma "Sociální bydlení v Plzeňském kraji". Prezentace jsou ke stažení v záložce Podpora sociální integrace - projekt "Podpora odborného partnerství - prostupné a sociální bydlení v Plzeňském kraji".

Zápis z představení architektonického návrhu parku Podzemník (bývalého areálu BMX) Zápis z představení architektonického návrhu parku Podzemník (bývalého areálu BMX)

22.11.2016 se konalo setkání, při kterém projektantka představila návrh budoucího parku Podzemník na Košutce. Poté probíhala diskuze, zápis naleznete zde.

Představení architektonické studie bývalého území BMX hřiště Představení architektonické studie bývalého území BMX hřiště

Zveme Vás na představení návrhu architektonické studie bývalého BMX hřiště na Košutce, které se koná čtvrtek 24.11.2016 od 17:00 v bývalé škole (Krašovská 30). Další informace zde.

Pozvánka na veřejné představení návrhu Regenerace sídliště Vinice Pozvánka na veřejné představení návrhu Regenerace sídliště Vinice

K veřejnému představení návrhu 11. října 2016 zve Útvar koncepce rozvoje města Plzně všechny obyvatele Vinic. Setkání se bude konat od 17.30 hod. v 7. základní škole a bude mít dvě části...

Pozvánka na plánovací setkání Pozvánka na plánovací setkání

Zajímá Vás budoucnost bývalého BMX areálu na Košutce? Přijďte na plánovací setkání 22. září 2016.

Podrobné informace zde:

Analýza subpolitického rozhodování v Plzni Analýza subpolitického rozhodování v Plzni

Vymáhání dluhů za jízdu na černo, referendum o postavení nákupního domu v centru města a spor o stavbu Spalovny Chotíkov jsou tři případy obrany veřejného zájmu v Plzni, které jsme se rozhodli zmapovat v rámci dvouletého projeku Plzeň - město (politické) kultury? Analýzu si přečtěte zde:

Znovuobjevené Poklady Sudet

Díky schválení podpory od Cíl EÚS můžeme začít mapovat obnovu památek v bývalých oblastech Sudet v Plzeňském kraji. Chceme tímto navázat na sbírání příběhů od pamětníků z této oblasti. Cílem je tentokrát zpracovat příběhy jednotlivců či spolků, kteří se zde věnují obnově památek po r. 1989. Více o novém projektu se můžete dočíst zde:

Komentovaná prohlídka vnitrobloků v Rokycanech Komentovaná prohlídka vnitrobloků v Rokycanech

23. 6. 2016 V červnu jsme se zástupci veřejné správy a samosprávy města Rokycany a předsedy SVBJD procházeli sídliště ul. Mládežníků, Pražská, Raisova a Kozlerova a připomínkovali navrhované projekty jejich rekonstrukce a obnovy.

« ... 1 2 3 4 5 ... »

 

 

 

   partneři: