fbpx

Názorový průzkum k Programu rozvoje Starého Plzence a Sedlce

10. 7. 2024

dotaznik k nazorovemu pruzkumu jak se vam zije ve Starem Plzenci

Na konci letošního roku skončí platnost Programu rozvoje města Starý Plzenec a obce Sedlec, který byl zpracován v roce 2017. Je načase zhodnotit nakolik se podařil naplnit, co ještě zbývá udělat a stanovit si priority do dalších let. Proto se začala připravovat jeho aktualizace. Aktualizaci zpracovává s vedením města Regionální rozvojová agentura, která nás požádala o spolupráci se zajištěním názorového šetření mezi obavateli města. Dotazník zjišťuje názory na různé oblasti života například doprava, životní prostředí, zdravotnické či sociální služby, veřejná prostranství a další.

Výsledky průzkumu budou sloužit ke zhodnocení naplňování Programu rozvoje a pomohou k nastavení budoucího směřování města. Rozhodnutí zda bude realizováno také veřejné projednání k aktualizaci dokumentu bude záležet na vedení Starého Plzence i na výsledcích průzkumu.

Dotazník mohou obyvatelé vyplnit on-line zde do 20. 7. 2024. Tištěnou verzi dotazníku obdrželi obyvatelé také v červnových Radyňských listech a je také k dispozici na městském úřadě.