fbpx

Podpora bydlení na území města Plzně prostřednictvím sociální realitní služby

Hlavním cílem projektu je poskytnout na území města Plzně komplexní podporu pro získání a udržení standardního bydlení osobám ohroženým sociálním vyloučením či sociálně vyloučeným a přispět tak k jejich opětovnému sociálnímu začlenění. Konkrétně chceme ve spolupráci se soukromými majiteli bytů a poskytovatelem sociálních služeb získat v Plzni deset nových bytů a v nich dlouhodobě poskytnout bydlení novým rodinám, kterým je přístup ke standardnímu bydlení z různých důvodů odpírán.

Projekt Podpora bydlení na území města Plzně prostřednictvím sociální realitní služby, reg. č. CZ.03.02.01/00/22_007/0000544, je finančně podporován EU.

Realizace aktivit projektu podpoří činnost naší sociální realitní agentury Víc než jen bydlení až do konce roku 2025. Díky této podpoře můžeme rozšířit dosavadní spolupráci se soukromými majiteli bytů a nabídnout jim podporu v podobě bezpečné správy jejich bytů a dalších garancí, která snižují rizika spojená s nájemním vztahem. Ve spolupráci s partnerem projektu, organizací Tady a Teď, o.p.s., budeme také pracovat na vytvoření odborného týmu přímé podpory, který bude zabydleným domácnostem napomáhat v jejich stabilizaci a nabytí dostatečných dovedností v oblasti bydlení a jeho udržení.

aktuality

Víc než jen bydlení pokračuje!

17. 4. 2023

Řešení dostupnosti bydlení nás opravdu baví, proto byla již třetím projektem podpořena činnost naší sociální realitní agentury Víc než jen bydlení. Díky projektu „Podpora bydlení na území města Plzně prostřednictvím sociální realitní služby“ tak můžeme od dubna 2023 do konce roku 2025 rozšiřovat naše služby v oblasti zabydlování rodin v bytové nouzi na území města

více...

kontakt