Konference uzavřela IV. řočník Kreativní demokratické školy

30.4. 2015, Plzeň, V rámci konference si žáci a studenti pocvičili své komunikační dovednosti. Do konce června mohou pokračovat v práci na projektech společně s CpKP. Fotografie z konference zde.

V dopoledni před konferencí se žáci a studenti zúčastnili workshopů pro zlepšení komunikačních a prezentačních dovedností. Workshopy vedli zkušení lektoři z centra pro kulturní a sociální projekty JOHAN.

Pak přišel čas na prezentace. Každý tým postupně představili své projekty pomocí modelů, powerpointové prezentace, videa, básničky i scénky. Každý tým pro svůj projekt sestavil dokumentaci a rozpočet. Jejich záměry se týkaly změn v Borském parku, na Šídlováku, v parčíku u Plzeň-Zastávka, na Doubravce u 28. základní školy, Sokolské hřiště na Slovanech. Prezentace projektů hodnotila odborná tříčlenná porota, která žákům poskytla především zpětnou vazbu, jak dále se svými záměry pracovat. Videozáznam z konference zde.

Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..Konference uzavřela IV. řočník Kreativní de..

 

 

 

   partneři: