Kreativní demokratická škola - Den s architektem na Sokolském hřišti

25. února 2015 v rámci projektu Kreativní demokratická škola Pěstuj prostor se naše parta deváťáků z Masarykovy základní školy v Plzni sešla s panem architektem Chvojkou za účelem získání informací o možnosti úprav námi zvoleného veřejného prostoru. Bylo to již naše druhé setkání s architektem, ale došlo ke změně projektu, takže „Sokolské hřiště“ je naše druhá šance.

Nejdříve jsme diskutovali přímo na hřišti, pak jsme možnosti úprav rozebrali ve třídě. Moc se nám líbily fotografie míst, které nám pan architekt promítal. Byly ze zahraničí a doslova úžasné. U nás to bude těžší. Hřiště je z velké části obestavěno, prostory jsou omezené. Přesto věříme, že se nám podaří navrhnout změny tak, aby zde byla místa jak pro sport, tak pro odpočinek.

Více o projektu Kreativní demokratické školy zde.

Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..Kreativní demokratická škola - Den s archit..

 

 

 

   partneři: