Veřejná diskuze k úpravám Lochotínského parku

V lednu 2014 bylo Centrum pro komunitní práci západní Čechy osloveno Správou veřejného statku města Plzně s poptávkou na zajištění informování veřejnosti před realizací úprav Lochotínského parku, které byly se zapojením veřejnosti naplánovány v roce 2007. Oslovení se týkalo  uspořádání veřejné diskuze a uspořádání informační kampaně umožňující účast veřejnosti na ní. Cílem bylo kvalitně informovat zainteresovanou i širokou veřejnost o chystaném zahájení prací na obnově parku.

Ve středu 26. února proběhlo setkání, na kterém byla představena první část obnovy  Lochotínského parku.

Během akce měli účastníci možnost zúčastnit se  komentované prohlídky parku s autory projektu a  zástupci  Správy veřejného statku města Plzně.

 

Program  pokračoval debatou  v Lochotínském pavilonku, během které byl celý plán obnovy parku podrobně představen autory projektu a zástupci Správy veřejného statku města Plzně a účastnící měli možnost vyjádřit k plánovaným úpravám své dotazy či připomínky. Další informace o veřejné diskuzi můžete nalézt v závěrečné zprávě, která je umístěna v odkazu pod textem.

  • LP_zav_zprava - Závěrečná zpráva o veřejné diskuzi (PDF, 2730 kB)
Veřejná diskuze k úpravám Lochotínského parkuVeřejná diskuze k úpravám Lochotínského parkuVeřejná diskuze k úpravám Lochotínského parkuVeřejná diskuze k úpravám Lochotínského parkuVeřejná diskuze k úpravám Lochotínského parkuVeřejná diskuze k úpravám Lochotínského parkuVeřejná diskuze k úpravám Lochotínského parku

 

 

 

   partneři: